Hakkımda

Profesyonel iş hayatıma 1998 yılında Egebank – Merkezi Operasyon Biriminde başladım. Bankanın TMSF’ye devri sonrasında 1999 yılında Garanti Bankasına geçiş yaparak iş hayatıma devam ettim.

İlk olarak 2000-2001 döneminde bankanın yeni yatırım yaptığı VPos ödeme sistemlerinin telefon ile teknik desteğini vererek E-Ticaret dünyasıyla tanıştım. Bu dönemde şu an sektörün lideri olan bir çok şahıs ve kuruluşun Sanal Pos kurulumlarına bizzat destek verdim. Ayrıca bu dönemde bireysel web sayfam üzerinden ASP ve ASP.NET yazılım teknolojileriyle ile ilgili bir çok makale ve küçük, orta ölçekli uygulamalar geliştirerek internet kullanıcılarının hizmetine -ücretsiz olarak- sundum.

Garanti Bankasında 2004 yılının sonuna kadar E-Ticaret Destek ve Çağrı Merkezi bölümlerinde; danışmanlık, küçük ve orta ölçekli web uygulamaları ve intranet platformları geliştirerek çalışmalarına devam ettim.

2005 yılında Koçbank bünyesinde çalışmaya başlayarak, Koçbank – YKB entegrasyon projesinin tamamlandığı dönemde; 2007 yılında bankacılık kariyerimi sonlandırıp CMC (Customer Management Center) Dış Kaynak Çağrı Merkezinde; Operasyon Destek (Raporlama, Planlama, İş Geliştirme ve Data Yönetimi) bölümlerinin yöneticisi olarak çalışma hayatına devam ettim.

3,5 yıl süren bu zorlu maraton döneminde; Teknoloji ve E-Ticaret deneyimlerine artı olarak Dış Kaynak Çağrı Merkezi süreçleri, kurulumu ve yönetimi alanlarında da ciddi deneyimler edindim. Yoğunlukla banka entegrasyon projelerinde faaliyet gösterdim.

2010 yılı başında kendi danışmanlık şirketimi kurarak aynı yıl içerisinde Garanti Bankasının Yeni Sanal Pos projesinde; üye işyeri entegrasyon kaynak kod kütüphanesinin geliştirilmesi, başlangıç kurulum dokümanlarının hazırlanması ve üye işyerlerine telefon ile destek alanlarında aktif olarak yer aldım.

2013 – 2016 yılları arasında Callpex Customer Center‘da (şimdiki adıyla Webhelp TürkiyeProje Ofisi, Raporlama & Analiz, Planlama departmanlarının yöneticiliğini yaptım.

Kariyer hayatım boyunca birçok startup projesinde yer aldım. En önemli startup’larımdan birisi olan PratiXRM i inceleyebilirsiniz.

Şu anda profesyonel hayatıma Teknoloji, Kurumsal Yazılım Çözümleri, CRM, Çağrı Merkezi, Proje Yönetimi, İş Analitiği ve Yönetimi alanlarında Danışman olarak devam etmekteyim. Danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bana ulaşabilmek için iletişim sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir